Kontakt

Hej och välkommen till vår kontaktsida. Vad trevligt att du vänder dig till oss. Använd gärna kontaktmöjligheterna nedan eller e-postformuläret till höger. Vi ser fram emot att höra från dig och är övertygad om att vi kommer få ett bra samarbete som gör dig nöjd.

464 31 Mellerud
Kornsjögatan 2
Telefon: 0530-101 99
E-post: mellerud@dalsign.se
666 31 Bengtsfors
Ekagatan 1
Telefon: 0531-101 66
E-post: bengtsfors@dalsign.se

DalSign
Organisationsnr
6709090382

Mellerud



Jörgen Andersson
VD | Offert
jorgen@dalsign.se
0706-70 19 94

Vivian Johansen
Ekonomi | Textil
vivian@dalsign.se
0706-70 19 65

Carl-Johan Nordgren
Montage | Design
carl-johan@dalsign.se
0530-101 99

Daniel Lahn
Design | Webb | Montage
daniel@dalsign.se
0530-101 99

Emelie Bengtsson
Föräldraledig
emelie@dalsign.se
0530-101 99

Bengtsfors



Stefan Augustsson
Design | Försäljning
stefan@dalsign.se
0531-101 66

Marie Löf
Försäljning
marie@dalsign.se
0531-101 66

Karta